Останні відгуки
- Магазин "Bottemarket"01Класний магазин. Великий вибір взуття гарної якості. Купуємо взуття для малечі багато років лише тут. Задоволені на всі 100 Рекомендую.майже 3 роки тому
- Центр контактної корекції зору "Ваша Оптика"00Дуже сподобалось обслуговування. Надзвичайно приємний та ввічливий персонал,гарний вибір оправ . Залишилась задоволеною ,тепер це моя улюблена оптика ❤️майже 3 роки тому
- Центр контактної корекції зору "Ваша Оптика"00Якісне і швидке обслуговування, консультація офтальмолога, великий вибір оправ і ціни доступні, допомога продавця-консультанта у виборі оправи. Неодноразово сюди зверталася й задоволена.майже 3 роки тому
- Управляюча компанія "Чистота і порядок"00Сподобалось: Дуже приємні працівники, фахівці своєї справи, вирішили питання не благополучних сусідів і зроб...майже 3 роки тому
- Медична лабораторія "Ескулаб"00Лабораторія у якій обслуговування залишають приємні враження. Доступно та зрозуміло проконсультували щодо досліджень, хороший та надійний сервіс, результати надійшли в день здачі. Рекомендую!майже 3 роки тому
- Pollo05Супер смачна курочка, спеції дуууже смачні всім рекомендую особливо ребра та ковбаски😍😍майже 3 роки тому
- Коворкінг "Atmosphere"00Сподобалось: Дуже класний коворкінг. Є все, що треба. Переговорки, кухня, швидкий та безперебійний інтернет. Не сподобалось: - Загальне враження: супер!майже 3 роки тому
- Інтернет-магазин "Vibroplus"01Сподобалось:Надійність. Вічливісь персоналу. Ціни Не сподобалось:не виявив. Загальне враження:Якість запча...майже 3 роки тому
- Робота за кордоном від Андрія Марисюка02Великим плюсом цього Марисюка є те, що він прямий роботодавець. Їздила від нього на завод Хатчінсон у Лодзі. З...майже 3 роки тому
- Micor Auto01Їздив по всім електрикам нашого міста немогли розібратись, вісіло куча помилок,в тому числі і SRS) приїхав до хлопців через три дні забрав машину без єдиної помилкі 👍майже 3 роки тому
- Pollo02Ще більш жахливої курки я не їла… не пропечена- червоне м‘ясо, біля кісток кров, погано вимита- чорна. На смак- не промаринована, тільки зверху натерта спеціями. Просто фу!!!майже 3 роки тому